Özel Medsentez
Polikliniği

Bize Ulaşın

+90 (312) 428 18 28

Büyükelçi Sokak No: 12/A

Kavaklıdere, ANKARA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Bizler, meme kanseri ile yıllardır uğraşan Radyoloji uzmanı ve cerrahlar olarak taramanın önemine canıgönülden inanmaktayız, ancak her yıl tarama için çekilen zahmetlerin ve bu nedenle vazgeçilerek kaybedilen yaşamların farkında olarak “Sentez Meme Sağlığı ve Hastalıkları Enstitüsü Ltd. Şti.” ve onun hizmet birimi olan “Özel Medsentez Polikliniği”ni kurduk.

Meme hastalıkları bilimine kendisini adamış Radyoloji ve Genel Cerrahi uzmanları birlikte çalışarak hastamıza en yüksek kalitede hizmet sunar. Hastalarımız bir kez hazırlandıktan sonra fizik muayeneyi takiben, uygun görülen tetkiklerin hemen yapılması (mamografi, tomosentez, ultrasonografi, kemik dansitometri, kan tetkikleri gibi) ile kontrolünü tamamlar. Bu incelemelerde bilgi düzeyi yüksek hekimlerimiz yanında konularına hakim personelimiz ve dünyada var olan en yüksek teknolojimiz ile hastalarımıza mükemmeli sunmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca tarama sırasında saptanan patolojilerde hastalarımıza en gelişmiş biyopsi tekniklerini de sunmaktayız. Bu “minimal invaziv” yaklaşım, tecrübe ve teknolojimiz ile uzun süre alan ve yüksek maliyet getiren cerrahi girişimlerin bir kısmı engellenebilmektedir.

Farkımız

Çalışan kadınlarımız yoğun iş temposunda, işlerini aksatmamak, izin alamamak gibi nedenlerle, hastanelerde uzun süre gerektiren meme muayenelerini geciktirmekte veya aksatmaktadırlar.

Geciken muayeneler sonucunda sorunlar büyümekte, tedavi sıkıntıları ve masrafları artmakta bazen de hayat kayıplarına neden olabilmektedir.

  • Özellikle, meme kanseri konusunda korku ve endişe taşıyarak doktora gelmekte sorun yaşayan hastalarımız, merkezimizde konusunda uzman personel tarafından güler yüzle karşılanmaktadır.
  • Randevu sistemi sayesinde kısa sürede doktora ve radyolojik incelemeye erişiminiz sağlanır.
  • Sürekli yenilenen teknolojimiz ve konusunda uzman doktorlarımızın güncel bilgileri ışığında hastalarımızın tetkikleri hızla yapılarak güvenilir sonuçlara ulaşılmaktadır.
  • Meme ve tiroid kontrollerinde muayenenin ardından gerekli görülmesi halinde aynı gün içerisinde tanı konmaya yönelik ince veya kalın iğne biyopsi işlemleri ağrısız olarak gerçekleştirilmektedir.
  • Hastalarımızın kan-idrar ve mikrobiyolojik incelemeleri ile patoloji sonuçlarının değerlendirmesi, merkezimizde anlaşmalı laboratuvarımız kanalı ile titizlikle yapılmaktadır.
  • Merkezimizde uzman doktor ve hemşire tarafından tüm kadınlara meme sağlığı, kendi kendine muayene konusunda destek ve eğitim verilmekte, bu eğitimler sıklıkla güncellenmektedir.
  • Şehir merkezinde yer alan polikliniğimize, tüm toplu taşım araçları ve özel taşıtınız ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır. Polikliniğimize ait açık ve kapalı otopark yeri bulunmaktadır.

ANLAŞMALI KURUMLAR